ДП «Національна кінематека України»

                                ОГОЛОШЕННЯ

29 травня 2019 року, Київ

ДП «Національна кінематека України» справа про банкрутство №910/21182/15 оголошує про пошук підрядників для проведення капітальних ремонтів приміщень, дахів, інженергих мереж, заміни вікон підприємства, відновлення пожежної сигналізації тощо. Загальна сума робіт з проведення ремонтів складає 7 млн. грн. Фінансування ремонтів буде проводитися за рахунок «Фонду керуючого санацією» відповідно ухвали Господарського Суду м. Києва.

Проведення ремонтів можливе за умови затвердження запропонованих підрядниками договорів та кошторисів на проведення робіт.

Пропозиція від підрядника повинна надійти у вигляді договору підряду із додатком розрахунку кошторисної вартості робіт та копію Свідоцтва про державну реєстрацію.

Пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу nku27@ukr.net з поміткою в темі листа «Тендерна пропозиція»  з 1 червня до 12:00 1 липня 2019 року.

Засідання комісії із затвердження договорів підрядників відбудеться  5 липня 2019 року. Про результати засідання буде повідомлено окремо, електронною поштою.

За додатковою інформацією та проведення відповідних замірів просимо звертатись листом на адресу nku27@ukr.net з поміткою в темі листа «Запит_ пропозиція».

Контактна особа: Таран Валентина, nku27@ukr.net

Керуючий санацією                              Р.С. Бандуристий