Реалізація фільмів


     Національна кінематека України проводить цільову реалізацію кінофільмів (на ліцензійних відеокасетах VHS) організаціям та фізичним особам. Щоб замовити фільм Вам необхідно надіслати гарантійний лист на ім`я генерального директора Національної кінематеки України Станілевича Геннадія Віталійовича, в якому повинні бути: перелік вибраних Вами фільмів, банківські реквізити, підпис та печатка. Цей гарантійний лист Ви можете надіслати  факсом. Ми працюємо за передоплатою.

Учбовим закладам


 З метою підвищення ефективності учбового процесу Національна кінематека України пропонує навчальним закладам цикл історичних фільмів "Невідома Україна. Нариси нашої істрії". Це 144 кінофільми по 15-30 хвилин про маловідомі або й зовсім приховані моменти історії нашої держави від найдавніших часів до проголошення незалежності України. Кожен з фільмів серіалу – повноцінне наукове дослідження реалізоване у формі динамічної, цікавої, високохудожньої кінорозповіді, що спирається на документи й твердо встановлені факти. Більш детально з каталогом фільмів Ви зможете ознайомитись тут. До складу серіалу входять також окремі спеціалізовані цикли з істрії українського війска, права, медецини. Можливе, також, придбання окремих фільмів серіалу.

Технічні послуги

1. Відеокопіювання фільмів (VHS, SVHS, BETACAM SP)

2. Переведення з кіноплівки (35 мм) на відео (VHS, SVHS, BETACAM SP)

3. Переведення з кіноплівки (35 мм) на цифрові носії

4. Зйомка кіно- та відеофільмів

5. Оренда знімальних павільйонів. Замовити

6. Оренда знімальної техніки

7. Відеозвукомонтажні послугиДодатково пропонуємо будь-які види послуг, пов'язані з кіно- , відео- та аудіовиробництвом.


 Кінопродукція виготовляється на ліцензійних відеокасетах VHS. Зробити замовлення, або отримати більш детальну інформацію, можна електронною поштою, факсом, чи зателефонувавши нам.


    Процедура оформлення паперів є формальною і не займатиме багато часу!